Mgr. Zuzana Mezei - Všetky ponuky nehnuteľností

Mgr. Zuzana Mezei

Mgr. Zuzana Mezei

CEO

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishIch spreche deutsch

+421 918 838 933

mezei@mezeireality.sk

Lawyer
Bussines marketing and realestate investment consultant.
Spolupracuje s Indickou stavebnou a realitnou spoločnosťou pôsobiacou v Dubaji.

Zakladateľka Zuzana Mezei promovala na právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2008, a absolvovala prípravu správcov konkurznej podstaty u Judr. Havláta. Vykonáva právny dohľad a špecializuje sa na zahraničnú klientelu. Pôsobila ako právno-ekonomický asistent v spoločnostiach so zahraničnou účasťou. Je taktiež aj spolumajiteľkou kuchynského štúdia. Vedie svoj tím ako coach a manager na realitnom trhu.

Sama je vlastníčkou dvoch nehnuteľností v centre mesta Trnava. Obidve z nich sú v priamom historickom centre mesta s investičným zameraním. Taktiež je spolu investorom v novostavbe. Prináša zahraničné projekty na Slovensko pre investorov.
Tento rok bola taktiež oslovená Forbes NYC do Top 20 inšpiratívnych žien. Špecializuje sa na rezidenčné apartmány v Spojených arabských emirátoch a taktiež na Cypruse. Slovenské projekty prezentuje v zahraničí u zahraničných spoločností.

Bussines inquires on central mail : mezei@mezeireality.sk
Biznis dopyt na emaily : mezei@mezeireality.sk

Fond Tyrnavia
Máte zadlženú nehnuteľnosť ? Ste platobne neschopný ? Potrebujete rýchlo predať nehnuteľnosť ?
Prihlasujte nehnuteľnosti na :
mezei@mezeireality.sk
0905 853 315
0918 838 933

Nový Projekt na predmestí Naí Dillí v Indii

Naí Dillí

Mezei&Mezei vám ponúka na predaj nový projekt na predmestí Naí Dillí.– nachádza sa na úpätí Aravalli – žije viac ako 300 rodín – 1. fáza doručená | 2. fáza...

Zaujímavé investičné pozemky pri obci Častá, okres Pezinok 362 698 m2

Častá

Mezei&Mezei vám ponúka na predaj zaujímavé investičné pozemky so súkromnou príjazdovou cestou, sa nachádza v často vyhľadávanej lokalite, pri obci Častá Je vzdialené 8 km od Modry, 30 km od...